Feedback Runda de discuții - Actualizare tehnică AMS

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de Hochi, 21 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Hochi

    Hochi Moderator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    În această rubrică puteţi comenta pe margina anunțatului Actualizare tehnică AMS. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
    Modificat ultima dată: 21 Feb 2014
  2. ĄŁЄχ☆†

    ĄŁЄχ☆† Scriitor în devenire

    Si acum care castle sunt bune la viteza pupa si chila ?
     
  3. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Pai si carmaciul ce rol mai are?? Ca l-ati modificat si acum este = 0 ; mai bine bagati alt castel.
     
  4. ~StaRr~

    ~StaRr~ Începător forum

    Incredibil....."din lac in put ",spuneti-ne care castel mai e bun pentru viteza ca le-ati schimbat cum ati vrut......
     
  5. catasperanta

    catasperanta Locuitor permanent

    ce mai schimbari nu se cunoaste nimic am 120000 hp si tot la 75 000 imi scade viteza daca bag de seama tot la 66 % este
     
  6. catasperanta

    catasperanta Locuitor permanent

    unde este schimbarea spunetine si noua sa stim
     
  7. ~Game~Over~[SVP]

    ~Game~Over~[SVP] Scriitor în devenire

    de la update sunt cateva erori: Super telescop nu mai functioneaza
    hp-ul nu se repara cum trebuie
    la pb toiagul reprator nu este creditat automat
     
  8. ༺sқy༻*ᴏռҽ

    ༺sқy༻*ᴏռҽ Începător forum

    Pe forumul Danez sau care Dzeu o fi ala a aparut deja data si ora urmatorului update si daca gresesc corectati-ma urmarind acest link ce nu intelegeam este de ce pe forumurile romanesti aflam aproape totul ultimii?
    http://sv.bigpoint.com/seafight/board/threads/faq-ams-teknisk-uppdatering-fas-1.12828/
    Spor la joc si o zi frumoasa
     
  9. victor

    victor Junior Expert

    forumul suedez si informatia ta este gresita, nu este nici o data si ora acolo cu privire la urmatorul update:)
     
  10. SeafRO

    SeafRO Duce forum

    Este tot o mare porcarie ceea ce au facut: daca ai 600k hp iti pierzi jumatate din viteza la 300k hp!!! si esti mort pe mare la 150k hp !!!!!!!!!!!!! Voua nu vi se pare aberrant tinand cont de hp-ul multor jucatori care este sub nivelul de arsa si facuta gratar al navei amintite?
    Incetati sa mai ganditi in procente fiindca nu pot fi luate in calcul atat timp cat exista o diferenta atat de mare in hp-ul maxim si minim pentru nave elita.
    Logic, normal si de bun simt (ca sa nu spun si inteligent) ar fi ca nava sa moara la 25k hp si sa ii scada viteza la 50-60k hp. Dar asta inseamna sa ai curajul sa admiti ca ai gresit aberatia pe care ai facut-o pana acum si sa incepi de la 0.
     
  11. criss_killer1

    criss_killer1 Junior Expert

    ati transformat jocul de pirati intr-o intrecwere intre melci, milioane de perle pt a putea cat de cat sa avem o viteza care ar trebui sa fie normala , se spunea ca pt punctele de viteza vom primi ceva 9 imi doresc sa nu fie pct experienta sau elita 0 sper din tot sufletul sa fie ceva util .multumesc
     
  12. criss_killer1

    criss_killer1 Junior Expert

    mai nou am schimbat abilitatile pe viteza dar far nici un rezultat aceasi viteza , cand se rezolva acest aspect??
     
  13. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    as dori dak se poate si o resetare gratuita a abilitatilor, inclusiv a celor de peste 50, necesara regandirii strategiei de joc dupa introducerea noului sistem AMS.
    cel putin asa ar fi fair play pentru jucatori.

    multumesc
     
  14. simbad68

    simbad68 Junior Expert

    drumul spre iad e pavat cu intentii bune!nu inteleg de ce intodeauna cand vreti sa schimbati ceva in bine faceti praf jocu,apropo global 5 a cazut nu se mai poate loga nimeni
     
  15. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Am solicitat un restart. Multumim.
     
  16. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Profesionist forum

    Baaaaiii oameni 'buni' ati distrus jocul asta!!!!!
    Tu ala de la intretinerea jocului,ce drk scrie in cartea ta de munca?femeie de servici?!!!
    Stiti ce mai lipseste?...sa pui tinta pe inamic si nava ta sa traga pe tine:oops:
    mai bine v-ati apuca de alte activitati ca aici sunteti varza!!!!
     
    ~pisicutza~ și Spirit_Breaker apreciază asta.
  17. mydyla

    mydyla Conte forum

    AMS-ului sufletului ...mai oameni buni ce mama naibii jucam aici ,bambilici ??...
    -cum mai ,dau pe inamic ies din raza lui si cand ma duc dupa el nu-l mai pot ataca ????? si ala putea sa traga in mine ???? ...
    -ma loghez pe mare imi apare nava cat jumatate de harta ;
    -imi schimba munitia ;
    -nu se poate umbla la setarile ptr activare sau dezactivare elemente ;
    Si lista poate continua ...
    Daca programatorii dvs nu pot sa remedieze problemele , care pe zi ce trec se inmultesc , opriti jocul 2, 3 zile bagati ....reparatii capitale "(despagubiti jucatorii ..pentru ca nu noi am bagat AMS-ului asta )si terminam si noi cu un stres si dvs cu milioane de urari de bine .
     
    Modificat ultima dată: 17 Mar 2014
    Spirit_Breaker apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.