Runda de discuții - Armada morților

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 8 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta Armada morților. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre.

    Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. SeafRO

    SeafRO Duce forum

    Dragut eventul: o singura nava da perle iar restul le papa pe banda rulanta. Cine vrea mascota si skinurile va scoate din buzunar minim un mil de perle daca nu chiar doua sau trei, in functie de cate suflete pica vs hp npc si de cat de multe se cer. Daca vreti perle veti da numai la amiral si cu cave la Alphonse ca sa faceti ceva devoratoare. Va sfatuiesc sa aveti grija ca nu cumva navele sa se cumpere fiecare numai cu un tip de suflete ca data trecuta cu Gaia si Ouranos.
    Cum se anunta un event stralucit, voi intra ca si pana acum sa imi "salut" favoritii si sa mai fac ceva pergamente.
    Spor la joaca.
     
  3. mydyla

    mydyla Conte forum

    Pai na .. la eventul trecut s-au laudat unii ca au facut milioane de perle .
     
  4. Turcanu

    Turcanu Începător forum

    Si epave, nu sunt...? atunci de ce mai este event ...? sa tragi doar la npc si sa iesi in dezavantaj..? dupa cum am vazut ,este doar un npc care da perle restul da suflete sau radiante....parca imi imaginez 10 suflete ,dar e mult, la 2000000 hp ma refer la npc Alphonse cel Vanitosca la celelalte nici nu ma mai gandesc ,ca incep sa plang .
     
    turcanuu apreciază asta.
  5. SeafRO

    SeafRO Duce forum

    Daca eventul este pozitiv poti sa faci milioane de perle ... daca stai non stop pe joc !!! Doar nebun sa fii sa faci asa ceva. Adica in loc sa stau cu familia si prietenii sa imi irosesc timpul pe un joc ca sa ... ies pe minus? No way Jose! Cine nu are viata personala poate sa piarda toata ziua pe aici. Oricum nu o sa ii inteleg niciodata pe cei de liceu sau facultate care stau permenent pe joc cand eu, la varsta lor, vedeam casa numai din cand in cand ca sa imi schimb hainele. Si, culmea, mai aveam si bursa pe linie. Cat tupeu :)))
    Tragi ca sa iei acele skinuri pentru nestemate si acea mascota, plus bonusurile standard pentru doua saptamani. Nici nu te costa mult: perle de 200 euro la payment sau faci pergamente ori pui botul (fiecare dupa cum poate) si se rezolva. ... Si ce fericiti trebuie sa fie acum cei care au stiut de bugul cu hartile bonus si au facut cateva zeci / sute de Virgo si Capri ori Sagi ...
    Nu va faceti griji: baietii destepti isi vor seta botul pe acele npc-uri (banuiesc ca in principal pe cel la care tragi cu cave) si vor face munitie suficienta sa traga gratis la celelalte ca sa ia toate skinurile, mascota si bonusurile si sa le ramana si cateva mii de suflete si sute de mii de devoratoare. Sa te mai bati cu ei dupa asta.
     
  6. neamtzut

    neamtzut Începător forum

    asa nu are rost macar sa deie ceva gratis pentru astia ca si mine ceva munitie sau ori ce sa ai cu ce sa tragi
     
  7. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    E clar daca nu sunt epave nici nu intru pe joc sunt si alte lucruri de facut decat sa pierd timpul la un eveniment care nu prea are ce oferi
     
    ~cristinutza~ apreciază asta.
  8. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    :))) gratis? au dat ei cv gratis pana acum?
     
  9. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    da nasol ... deci eventul nu este chiar asa bun ...
     
  10. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    va dati cu presupusul. asteptati domle. nici eu nu cred sa fie o branza dar am rabdare sa ii injur dupa ce vad ce si cum :)
     
    turcanuu și ~pisicutza~ apreciază asta.
  11. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    :))) cred k ai dreptate o sa stau cuminte pana incepe eventul :))
     
    turcanuu apreciază asta.
  12. -=dead^end=-

    -=dead^end=- Scriitor în devenire

    Va puteti conecta ?
     
  13. ßα®®α©μdα[❶]

    ßα®®α©μdα[❶] Scriitor activ

    nu
     
  14. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    hmm eu cred k amana eventul
    nu :)) , e clar :)))) adio joc cateva ore:))
     
  15. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    2014-10-09 12:05:06Ai deschis un cufăr.
    2014-10-09 12:05:06Ai primit 52 x Praf de puşcă.
    2014-10-09 12:03:47Ai deschis un cufăr.
    2014-10-09 12:03:47Ai primit 25 x Plăci protectoare Agwe .
    VOI VORBITI SERIOS ? asta dati la event ?
     
  16. Mr_Zooom

    Mr_Zooom Novice forum

    Mai mult am primit cand distrugeam o epava , sa mor eu de nu .
     
    turcanuu apreciază asta.
  17. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    2014-10-09 12:18:12Ai primit 65 x Suflete radiante.
    2014-10-09 12:18:12Ai primit 35833 PE (puncte de experiență).
    2014-10-09 12:17:23Ai cumpărat 10000 x Muniţie devoratoare de suflete din piața neagră.-15'000 Perle
    2014-10-09 12:15:31Ai cumpărat 10000 x Muniţie devoratoare de suflete din piața neagră.-15'000 Perle
    2014-10-09 12:12:58Ai cumpărat 10000 x Muniţie devoratoare de suflete din piața neagră.-15'000 Perle
     
  18. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    da....
     
  19. Noltisor-RO

    Noltisor-RO Profesionist forum

    Eventul dureaza 14 zile si la cronometru event scrie 10 zile si 23 ore:))
    Astia nu le au cu matematica simpla si voi vreti sa faca miracole:))
     
    ~pisicutza~ apreciază asta.
  20. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    :)))))
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.