Feedback Runda de discuții - Cassiopeia revine

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de Eris, 19 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta Cassiopeia revine. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight .
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Mai 2016
  2. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    Mascotă: Roy
    • 10% șanse de evitare
    • 10% șansă de evitare
    • sunt 2 pietre la fel cumva? sau una este de preventie daune?
     
  3. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Este vorba despre:
    · 10% Dodge chance
    · 10% Dodge hit

    Mai exact:
    - sanse de evitare
    - preventie daune

    Informatiile vor fi actualizate in FAQ. Multumim.
     
    House și FreeSoul apreciază asta.
  4. Ψ子MẲŔĶ子乂Ψ

    Ψ子MẲŔĶ子乂Ψ Novice forum

    2016-05-19 15:04:56
    Ai fost scufundat de BMW☞1. slab cand apare X6 macar ?
     
    susanu_el apreciază asta.
  5. TIRANUL

    TIRANUL Scriitor activ

    Odata cu restartul a disparut si FORTA CASSIOPEEI, la fel cum de la fiecare restart se reseteaza si cronometrele si mai ales pentru Devorator.....Faceti o treaba excelenta, nu va lasati!!!
     
    FreeSoul apreciază asta.
  6. hamal.cu.experienta

    hamal.cu.experienta Scriitor în devenire

    In ce harti apare cassiopeia? As vrea sa le stiu pe toate nu doar una...
     
  7. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Cassiopeia apare in hartile 5/3 ,8/2 ,11/2 si 16/1.
     
    Modificat ultima dată: 20 Mai 2016
  8. TIRANUL

    TIRANUL Scriitor activ

    Domnul Eris, de ce a fost scoasa forta casiopeei daca jucatorii au tras ziua trecuta pentru a obtine asta in decursul acestei zile?
     
  9. ☆Freedom☆Fighters☆

    ☆Freedom☆Fighters☆ Scriitor în devenire

    Pe serverul nostru nu functioneaza forta casiopiei de ce ?
     
  10. ☆Freedom☆Fighters☆

    ☆Freedom☆Fighters☆ Scriitor în devenire

    Intrebarea e! Cine ne da noua sufletele inapoi care ar fi trebuit sa le primim la fiecare cufar si de la fiecare cuib de dragon ?
     
  11. **฿αŕъαŕσśśα**

    **฿αŕъαŕσśśα** Mare-maestru forum

    16/1
     
  12. Lăzile de event pot fi deschise cu cheile de event. Acestea pot fi cumpărate de pe Piața neagră.
    În lăzi, vei găsi multe articole utile, precum muniție, cristale și medalioane.
    Dacă serverul tău are Forța Cassiopeei activă, vei primi și 2 suflete radiante! Cuiburile cu ouă trebuie atacate cu harpoane. Obiecte precum muniția perforatoare de armură și tunurile pot fi obținute din cuiburi dacă administrezi ultima lovitură!
    Dacă serverul tău are Forța Cassiopeei activă, cuiburile vor avea HP redus și vei primi și 2 suflete blestemate! Suntem in a 2-a zi de event si serverul meu a avut peste 9 miliarde daune la cassiopeia.insa pana acum nici un suflet la lazile event sau la cuiburile de oua.unde este greseala? in forum ce nea postat adminii, sau ne fura bp sufletele?
     
  13. *bibu|ro*

    *bibu|ro* Novice forum

    hmmm... forta Cassiopei tine 24 ore nu?? .. daca da atunci de ce la fiecare restart se pierde?!
     
    Modificat ultima dată: 22 Mai 2016
  14. B0UNCE

    B0UNCE Maestru forum

    2 zile la rand forta casiopeei a disparut de pe server...voi chiar va bateti joc de noi? Cat de incapabili sunt cei de la BP daca au fonduri personale + fondurile chinezesti si tot nu pot face jocul sa functioneze cum trebuie? Si eu cu ale mele cunostinte medii daca ma apucam sa fac jocul asta...in 10 ani cat are el, faceam navele sa arate ca alea din Star Wars...
     
    ~ro~roman~ro~ și Noltisor-RO apreciază asta.
  15. moscova

    moscova Pretendent

    Eris, in sfarsit ai invat sa faci un forum de discutii, asta e evenimentul. Si dandu-mi ban pentru atragerea atentiei asupra incapabilitatii trecute de a face acest lucru nu ti-a aratat decat grobianismul si frustrarile, fara ati asuma eroarea. Sa revenim: de ce la nivel 15 am coordonate de nivel 16? ia sa te vad cum te bati tu pentru nedreptatea asta...ca de la chinezi nu ma mira ca nu stiu ca 16 e dupa 15.
     
    FreeSoul și Noltisor-RO apreciază asta.
  16. *฿αŕъαŕσśα*jr

    *฿αŕъαŕσśα*jr Junior Expert

    salut aceiași problemă o semnalez și eu. Am level 15 dar misiunea A Turtle/s Life îmi dă ultima coordonată în hartă de nivel superior, respectiv 16. Orice actualizare a misiuni s-a dovedit ineficientă, coordonată din harta 16 persistând cu încăpățînare
     
  17. Cred ca ne lasa sa gandim de nu ne raspunde nimeni. imi dau si eu cu presupusu:ultima misiune se repeta din 3 in 3h.la cronometru event arata un timp tot de 3h in care tre sa spargem carapacea cassiopeiei.banuiesc ca tre sa facem cate 3 miliarde dmg la cassiopeia in maxim 3h.apoi urmatoarele 3h e activa forta cassiopeiei.mai usor e sah-ul :))
     
  18. susanu_el

    susanu_el Junior Expert

    DA FOARTE FRUMOS ,
    AM NIVEL 6 , PRIMA MISIUNE OFERITA DE ALEXANDRO DIN PORTUL SECURIZAT IMI CERE SA NAVIGHZ LA COORDONATELE : 21 AI PE HARTA 8/2
    BINE BINE SI TOIAGU LUI MOISE CEVA SAU EU STIU POARTA SELARA ORICE CA DOAR AM NIVEL 6 CUM AUNG PE HARTA 8/2
    VA MULTUMESC-
     
  19. .corsarulnegru.

    .corsarulnegru. Comisar forum

    Dupa ce faci cele 2 nivele :) ! :D
     
    susanu_el apreciază asta.
  20. *thegos*

    *thegos* Novice forum

    Am si eu o intrebare,oare cei de la Bigpoint sunt constienti,ca tragem 400-500 de jucatori la un singur npc? Asta e bataie de joc,dupa ce ca sunt unite 3 servere,,putea macar 2 npc-uri sa puna,nu doar unul sa ne inghesuim toti la un npc,si sa ne alegem cu cateva perle...
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.