Runda de discuții: cel mai așteptat event

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 15 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta Cel mai așteptat event - Septembrie. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. -Zeus-70

    -Zeus-70 Începător forum

    Nu merge sa intram la FAQ:)
     
  3. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Link-ul ar trebui sa fie acum functional.
     
  4. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Vom primi puncte de experienta pentru repararea jucatorilor cum am mai primit si in trecut?
     
  5. mydyla

    mydyla Conte forum

    Nu vad nimic de perle ... parca data trecuta am luat perle la nave ..:)
    Singura referire pe perle este asta :

    Referitor la ce scrie mai sus , avand in vedere ca acum avem nevoie de o cariera de pietre , ar fi fost ok sa lasati sa luam skin-urile alea .... de n ori , nu ? M-ar fi multumit mai mult 3, 4 pietre la o nava decat 1000 de perle ...sau cate s-or da .:)
     
  6. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum


    Pai data trecuta am luat teapa cand am tras la nave ca ieseam pe minus.
     
  7. În funcție de daunele provocate, jucătorii primesc perle și puncte de experiență ca recompensă principală. În plus, fiecare jucător are o șansă mică de a primi designul de navă al fiecărui NPC.
    .la faq am gasit ca se da si perle.si data trecuta sa dat.
     
  8. ηєωмαη

    ηєωмαη Începător forum

    Eu stiu ca am mai fost acum un timp aceelasi event , atunci Ghiulelele fosfor provocau daune suplimentare .. acum Ghiulelele fosfor nu mai au nici o dauna suplimentara ?
     
  9. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    naspa. am toate cele 3 skinuri dar imi mai tre pietre. puneti pietre doar la piata neagra
     
  10. mydyla

    mydyla Conte forum

  11. *sweetgirl*

    *sweetgirl* Novice forum

    asta e recompensa dupa ce dai zeci de mii de munitie?
     
    GostRO apreciază asta.
  12. GostRO

    GostRO Avansat

    Imi place ,chiar merita sa dai la acest event:)) cu asa recompense "mari":))
     
  13. Serry_Ann

    Serry_Ann Novice forum

    Tocmai am tras 15 mii de munitie la o Sabie de argint ca sa primesc...0 recompensa!!!! Super eventul...sa mai incerc nu-i asa? :))
     
  14. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    am tras la 2 si pauza recompensa.

    incep sa ma plictisesc si eu de

    rusineaaaa voastra
     
  15. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Va reamintesc ca pentru a primi recompensa din partea NPC-ului event damage-ul provocat trebuie sa fie de minim 5%.
     
  16. Serry_Ann

    Serry_Ann Novice forum

    Scrie asta in FAQ???
    În funcție de daunele provocate, Sabie de argint oferă următoarele recompense: cristale, mojo, Piatra Iuțelii, Amuleta Agwe și multe altele.
    Asta e scris....fara comentarii..Sau cumva regula asta a fost introdusa acum 10 min??
     
    Modificat ultima dată: 16 Sep 2014
  17. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Cel mai asteptat Event = Cel mai buguit event.

    Voi chiar nu invatati din greseli. Ati bagat eventul asta mai demult si era buguit, eu acum asteptam un event normal - ma gandeam ca stiti care au fost problemele in trecut si acum sunt remediate... Dar ne-ati oferit un rahatel cu lumanari in el si ne spuneti sa-l gustam ca e tort...
     
  18. GostRO

    GostRO Avansat

    Am bagat 200.000 munitie event intr-un dinte sangeros si am luat 54000 perle si 5 blestemate si un radiant :)) cu muuuult pe minus , nu merita acest event e doar pentru a consuma resurse:))
    200.000 munitie = 120.000 perle si recompensa de 54000 :) rusinica
     
  19. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Nu. Are o vechime de mai mult de 10 minute. Este o regula generala, aplicabila in cadrul event-urilor. Pot aparea doar modificari de procentaj de la un event la altul.
    FAQ a fost modificat corespunzator.
     
  20. Spirit_Breaker

    Spirit_Breaker Duce forum

    Cu asa event-uri o sa se lase toti de joc. Si asa pe EGL4 s-au lasat multi jucatori. O sa ajungeti sa bagati puncte de batalie in NPC-uri cand nu o sa mai aveti jucatori.
     
    GostRO apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.