Runda de discuții: Festivalul dovlecilor 2014

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 30 Oct 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Ahoi Piraţi,

    Aici puteţi comenta Festivalul dovlecilor 2014. Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    Trebuie sa recunosc suna interesant dar mai mult ca sigur la piata neagra vor fi niste preturi colosale iar cei de nivel mic si mediu nu au nici o sansa la o mascota sau un design.
     
  3. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

    o fii dar de unde vom stii pe ce harta va aparea eventul?:)):)) iar stam si cautam ca prostii de colo colo?:)))
     
  4. ☆Freedom☆Fighters☆

    ☆Freedom☆Fighters☆ Scriitor în devenire

    Cat o sa coste munitia de la piata neagra?
     
  5. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    cel mai probabil o sa fie 1.000 de bucati la pretul de 900 sau 1.000 perle
     
  6. TIRANUL

    TIRANUL Scriitor activ

    Perle nu se obtin decat de la minioni?
     
  7. VLAD

    VLAD Talent de excepţie

    2014-10-30 14:47:5550000 x Pumpkin ammo credited to account. Reason: Payment Pack
    am primit email cu news letter si cand am intrat in joc de pe un link de acolo m a dat pe us 1 si am primit acest "cadou", toate bune insa pe serverul pe care joc eu in mod normal nu primesc nimic???
     
    Black~Pirate apreciază asta.
  8. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    o sa primesti cel mai probabil anul care vine mult succes in continuare
     
    Black~Pirate apreciază asta.
  9. SeafRO

    SeafRO Duce forum

    Eu am lvl 20 si nu ma afecteaza dar sunt curios cum vor face rost de esente paianjen 80% din server, tinand cont ca Infernos apare numai in hartile 16-20. Cardul il scoatem din calcul - ca sa platesti trebuie sa ai pentru ce.
    Sper ca macar acum veti anunta in ce harti se gasesc navele event ca altfel cred ca o sa zic pas acestui event de la care, pana la faza a doua, nu ma intereseaza decat doua mascote, una pentru uz si cealalta pentru colectie.

    PS: Multumesc pentru dovlecei. Sper sa iasa o placinta buna. :)
     
  10. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    Seaf 80% din server nu vor pupa nicio mascota si niciun design ...
     
  11. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Navele event (Revento,Gargouille,Infernos), vor oferi perle?
     
  12. βζдქέ

    βζдქέ Novice forum

    Navele mari dau doar esente , minionii pe care ii scot dau perle . Citeste FAQ mai atent ...
     
  13. v_crypt

    v_crypt Novice forum

    Am citit destul de atent,asteptam un raspuns din partea unui admin daca cumva mai exista pe acest forum sa imi spuna daca nu cumva s-a produs o eroare la redactarea acelui FAQ.
     
  14. dreamin`for`my`angel

    dreamin`for`my`angel Junior Expert

    Creativitate ..un mare 0 ...forta dovleac e accelerarea?..mai am cateva mii de anul trecut ...eventul in sine imi pare cunoscut..a fost acum 2 saptamani cu mici diferente ale denumirilor(suflete ..esente,aceeasi piata neagra )Personal asteptam cu totul altceva !
     
    Black~Pirate apreciază asta.
  15. dreamin`for`my`angel

    dreamin`for`my`angel Junior Expert

    Yceproject ,la cat de competitive sunt mascotele si designurile anuntate sigur iti vei permite oricare dintre ele ..si fara sa faci un efort deosebit ...Intrebarea e ..iti place o ciorba veche si reincalzita?
     
    YceProject apreciază asta.
  16. YceProject

    YceProject Scriitor activ

    Replica aia i-am zis-o si fostei mele nimanui nu ii place asa ceva dar daca mori de foame ce faci? Pana nu se opresc toti din a mai baga bani in joc nu ai ce ii face
     
  17. nokia6303i-GeRuL

    nokia6303i-GeRuL Novice forum

    Cred ca lumea a avut mari asteptari si o sa luam o mare teapa :))
    1.Doar munitie elita,fara concava.
    (Ce tipuri de muniție trebuie să folosesc în timpul acestui event?
    Toate navele NPC trebuie scufundate cu muniție de perle.)
    2. Intrebarea este,oare o sa dea acei minioni suficiente perle incat sa acopere munitia trasa ?
    3.Daca ai lvl pirat sub 16,avem doua posibilitati nu ? Prima ar fi facem proba de pirat,iar a doua decontam cu cardul.
    Unde mai este egalitatea? Aaa,scuze...niciodata nu a fost.
     
    Black~Pirate apreciază asta.
  18. nokia6303i-GeRuL

    nokia6303i-GeRuL Novice forum

    =Decadent= ,bigpoint ne-a trimis un e-mail despre eventul care urmeaza.Iar daca logam,recompensa ne este oferita pe un alt server.In cazul meu Europa Globala 2,unde nu am intrat niciodata...cu aceasta ocazia,mi-ati deschis un nou server.Eu as dori sa jucati dumneavoastra acolo si sa utilizati aceea munitie,nu de alta dar este nefolositoare.Asteptari mari din partea BigPoint nu am.Nu cred ca o sa imi crediteze pe serverul care joc respectiva munitie.
     
  19. ~cristinutza~

    ~cristinutza~ Novice forum

    Recompensele de la dovleci e o eroare? Sau astea vor fi pana la sfarsitul eventului?:) nu de alta dar sa stiu si eu daca se merita sa ma joc in continuare seafight sau ma voi lasa inca o data de jocul asta :)(as dori sa-mi raspunda cine care e la curent cu tema asta de ex un moderator)
     
  20. **buLLeTT**

    **buLLeTT** Scriitor în devenire

    recompensa cam proasta..nu credeti?
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.