Feedback Runda de discuții - Răzbunarea lui Typhon - 2018

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de Cataleya, 18 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cataleya

    Cataleya Guest

    Ahoi pirați,

    În această rubrică puteți comenta eventul Răzbunarea lui Typhon . Vă rugăm să acordaţi atenţie exprimării voastre. Vă mulţumim!

    Echipa voastră Seafight
     
  2. Graverattack

    Graverattack Scriitor în devenire

    • 1 contractor de misiuni Jayne Dalton (portul securizat; 1 Lanț de misiuni în 2 părți cu 2 misiuni repetabile) e greseala sau e stricat eventu, jayne dalton da doar o misiune
     
  3. sorinel_63

    sorinel_63 Junior Expert

    pe bune frate?sa cumperi munitia de event cu coroane?pai parca domnii de la BP au bagat abilitatile care necesita destule coroane ,cine dreq mai cumpara si munitie de event pe coroane,rau gandit
     
  4. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Eroarea va fi remediata odata cu patch-ul programat astazi.
     
  5. Farxen

    Farxen Junior Expert

    Evenimentul "Răzbunarea lui Typhoon" va începe joi, 18 septembrie ora 12 (ora locală a serverului)

    Inainte se anuntau eventurile cu 2-3 zile inainte , acum sunt anuntate cu o ora inainte sa inceapa .
     
    marinarul†acutGo® apreciază asta.
  6. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Da. Acum apare FAQ-ul evenimentului inaintea anuntului.
     
  7. Sa anuntat :
    Suport [FAQ] Răzbunarea lui Typhoon 2018

    Sky, Duminică la 17:01
     
    Cataleya apreciază asta.
  8. *dydy*

    *dydy* Novice forum

    De unde obtinem emblemele antice?Uni au cu sutele de la eventul trecut...alti nu au deloc..!
     
  9. Cataleya

    Cataleya Guest

    Emblemele antice le poti obtine ca si recompensa la finalizarea hartii de grup.
     
  10. ElEremit

    ElEremit Începător forum

    salutare, am o nedumerire, pe forum pune ca CAPITANUL SLADE are ca recompensa radiante si perle. eu am facut vreo 10 si am luat numai radiante. uni colegi spun ca poti castiga radiante SAU perle. acum ce sa inteleg? ce spun jucatori sau admini????/
     
  11. Good_boy23[Go®]

    Good_boy23[Go®] Novice forum

    Va fi frumos si eventu asta daca nu ai coroane mai bine nu joci si munitiaa care tio da ei sa o poti cumpara pe perle nu cred ca iti ajunge tot eventul,sa stricat de tot jocul asta :(
     
  12. #AQUASDOR#[FBI]#

    #AQUASDOR#[FBI]# Scriitor activ

    se incarca pana la 51 la suta si imi apare lost conection
     
  13. **scorpions**

    **scorpions** Mare-maestru forum

    Harta de grup are ''bug'' mare mare! E buna doar de spart munitia in harta aia! De 2 ori am incercat si tot de 2 ori sa blocat harta aia si nu am mai putut sa o finalizam! Odata la 60 de milioane si alta data da 13 milioane raman alde torzen la 0 hp si nu le mai poti face nimic!
     
  14. carei faza cu abordatul? dai o abordare si iei tot goldul?ramane 0 gold.sau e bug?
     
  15. The13thWarrior

    The13thWarrior Avansat

    si eu am patit...aveam vreo 300K si dupa abordare am ramas cu pana in 100K...ce e asta??
     
  16. TuIcA-fIaRtA{rom}

    TuIcA-fIaRtA{rom} Scriitor în devenire

    Cand vom putea achizitiona de la piata neagra designurile vechi Dawn,Jinx dupa cum sa spus pe forum?
     
  17. TuIcA-fIaRtA{rom}

    TuIcA-fIaRtA{rom} Scriitor în devenire

    Deci? vreun raspuns?
     
  18. Cataleya

    Cataleya Guest

    Pentru moment acele design-uri nu sunt disponibile la piata neagra. Daca vor fi introduse anul acesta, veti fi anuntati.
     
  19. Sir.Leonardo

    Sir.Leonardo Junior Expert

    Stimati admini ati raspuns la alte intrebari dar acesta la-ti sarit! deci se iau sau nu perle la Capitan Slade??? ca si eu doar radiante am luat!!deci este postat gresit pe forum sau avem parte de o eroare care inca nu a fost corectata!??
     
  20. .corsarulnegru.

    .corsarulnegru. Comisar forum

    Jocul se tot blocheaza dupa scufundarea si abordarea unui npc si sta blocat cel putin 1 min. Acuma se blocheaza si cind esti in mars pe apa chiar daca nu faci nimic.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.