Feedback Runda de discuții: Ziua Recunoștinței - Vanatoarea

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de =Decadent=, 25 Noi 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

  2. Andalouse

    Andalouse Scriitor în devenire

    Cat HP are, cu ce munitie se poate da la el, in ce harti poate fi gasit?
     
  3. _maryus_1

    _maryus_1 Scriitor în devenire

    va bateti joc de noi cu asemenea evenimente :))
     
  4. banditblue

    banditblue Novice forum

    Cu munitie congelanta..!! dar .. atat se scrie in faq..!! Probabil se ajusteaza pe parcursul acestui major event..ca su mai zicem de recompense : 1 cristal, cele mai multe daune sau ultima lovitura..!si sau 10k mun concava , cele mai multe sanse si 5000 mun congelanta cel mai putine sanse.. Spor, baieti:)
     
  5. Zeusian

    Zeusian Comisar forum

    acest eveniment trebuie celebrat ca atare. ca urmare le multumesc celor de la bp pentru pauza acordata. ne vedem la eventul de iarna ... sau nu :)
     
    ALEX-=-Junior apreciază asta.
  6. mydyla

    mydyla Conte forum

    Recompensele la Frost sunt ... wow , mai ales munitia concava , sa speram ca npc-ul principal Mayflower va da perle cat sa acopere si gaura de la Frost .(Apropo .. anul acesta de 1 dec iar nu vor baga freedom-ul ...??? Astept cu nerabdare sa vad .)
     
  7. (NemeSyS)

    (NemeSyS) Scriitor activ

    E ..... Vorba aia o oaie inconjurata de o haita de lupi... vor arunca o epava la 10 min pe un mega server si sa vezi neica productie ...
    E stupid acest ''minievent'' la fel ca si tot ce ati factu dupa marea unire. Ne-ati inchesuit intr-un malaxor doar doar veti mai stoarce ceva de la noi, si da e adevarta ati stors... ultima farama de atractie fata de joc.
    Deci dragi colegi vom merge in concediu, doar alegeti destinatia.
     
  8. mydyla

    mydyla Conte forum

    Am ametit ... nava mica este foarte rara , am cautat 15 minute o nava si nu am gasit-o ... adevarul e ca la cati suntem 3 nave intr-o harta e cam mult (ma refer la GER)... eventual ma apuc si bat aliatul ca da in nava !!! Cred ca la asta s-a gandit creatorul acestui event ? El stie de imbinarea serverelor ? ..Eu cred ca nu ... ca altfel nu ar scoate 3 nave la 20 de jucatori intr-o harta . Ca de obicei nava mare nu se anunta nici macar in harta in care apare ... vine ca mos Craciun ... de niciunde ....
    Succes la alergat dupa himere ....
     
  9. **RA**

    **RA** Avansat

    Dragi colegi!Hai sa fim solidari de Ziua Recunostintei,sa ne unim sa umflam conturile BP,cu ce putem fiecare,un sms,o donatie prin card,prin oricare alt mijloc de plata pentru staff-ul BP,vine luna Decembrie si implicit sarbatorile de iarna si au si ei nevoile lor(sa plece in vacanta la schi sau intr-un loc exotic),sa uite de problemele de peste an,de munca asidua depusa pentru functionalitatea jocului la cote maxime si placute,de ajutorul nepretuit care l-au dat cerintelor noastre(ale jucatorilor,care bineinteles stiti vorba....clientul nostru,stapanul nostru).Hai sa fim solidari si intr-un singur gand,sa fim alaturi de BP(in decembrie,noi cu ale noastre ...ei cu vacantele pe banii nostrii) si cu speranta ca la anul in 2016,vom fi din nou pe primul loc,asa cum am fost si in 2015....dezamagind majoritatea playerilor care au pus bani,timp si suflet in acest joc(care a fost la un moment dat distractiv si delectiv).....La finalsa nu uitati si sa tratati acest comentariu....ca si pamflet....:)
     
  10. (NemeSyS)

    (NemeSyS) Scriitor activ

    Eu donez trei curcani, grasi ,frumosi si sanatosi. mai mult de atat nu...
     
  11. carlosmm

    carlosmm Maestru forum

    cum cumpar munitie congelata ?
     
  12. Eris

    Eris S-Moderator Team Seafight

    Pe tot parcursul evenimentului veți putea achiziționa muniție congelantă din secțiunea de plăți a jocului.
     
  13. FELIX001

    FELIX001 Scriitor în devenire

    cea mai mare tampenie de event......
    lovesc cu munitie congelanta si primesc recompensa muntie expansiva???????
    ce e asta??????batale de joc?????
     
  14. T-A-L-E-N-T

    T-A-L-E-N-T Profesionist forum

  15. ~Cr1m3~

    ~Cr1m3~ Junior Expert

    In navele cu 500 000 hp cel mai bine e sa dai cu cava..iar congelata o tragi la nava mare."NPC-ul Frost: puncte experiență, sanse pentru a obține 2000 muniție congelantă, șanse (reduse) pentru a obține 25.000 muniție congelantă, șanse ridicate de a obține 10.000 muniție concavă.
    Ultima lovitură / Cele mai mari daune: 1 cristal

    NPC-ul Mayflower: puncte experiență, perle (în funcție de daunele cauzate)."
     
  16. mydyla

    mydyla Conte forum


    Din 20 de nave mici am luat congelanta la 3 sau 4 ... ...
    Daca este un jucator mai mic sta la gerul ala pana ...intepeneste :) ...
    Colegul recunoaste ca recompensele sunt ... nu praf ci praf si pulbere :)
    Sa speram ca tentativa asta de event nu este preambulul la eventul de iarna ...
     
  17. Andalouse

    Andalouse Scriitor în devenire

    Ce event mai e si asta .. la toate navele care dau, iau numai concava .. consum 20k si iau inapoi 10
    macar de iesiam pe + la munitie dar de unde
    http://prntscr.com/97ffeh
     
  18. criss_killer1

    criss_killer1 Junior Expert

    Are cineva date despre recompensele la o nava mare
     
  19. drigus

    drigus Scriitor activ

    2015-11-27 09:34:35Ai primit 100479 PE (puncte de experiență).
    2015-11-27 09:34:35Ai scufundat nava lui Mayflower.
    2015-11-27 09:34:35Ai primit 72771 perle
    asta dupa ce i-am dat jos 40-42 mil HP din totalul de 50 mil HP...
    PS: Am tras 65k congelanta.
     
  20. mydyla

    mydyla Conte forum

    eventul trecut clasamentul de event a fost pe mega server , mi s-a spus de dvs ca asa este prevazut .... vad ca eventul asta tot pe mega server este ... nu mai inteleg nimic ... s-a comunicat in tema de la imbinarea sufletelor ca la eventuri clasamentele vor fi pe globale ...
     
    drigus apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.