telepoarte

Discuție în 'Ajutor' creată de яⓞмaиa§ü£-Đã-Ťάяę, 6 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. 2015-10-06 22:27:31Ai primit 25 x Teleportare.
    da voi alceva nu mai aveti la cencer? e deja al 7-lea la rand numa asa ceva....
     
  2. mydyla

    mydyla Conte forum

    sunt bune ...eu am luat de 2 luni incoace numai daune tunuri indraznete si colosale .... doar din virgo am luat hp ...si altii "abia se misca cu ce hp au" .... :)
     
  3. Tom-Degetel

    Tom-Degetel Novice forum

    eu nu am luat niciodata teleportari..probabil ai noroc la ele
     
  4. *฿αŕъαŕσśα*jr

    *฿αŕъαŕσśα*jr Junior Expert

    Apropo de virgo: mai există harta? De o lună nu am mai reușit să adun toate cele 20 de bucăți. Am prins în acest interval 2 cancere și 3 capricorni, dar virgo apare greu pe contul meu. A mai întâlnit cineva problema semnalată?
     
  5. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Nu exista modificari in sistemul de acordare a recompenselor. Va doresc ca data viitoare sa primiti ceea ce va doriti.

    Sansele sa primiti duplicatul partilor deja existente (jokeri) devin din ce in ce mai ridicate pe masura ce acumulati un numar mai mare de parti. Insa acesta este specific fiecarui pergament. Nu stiu sa existe sesizari asemenatoare legate de harta virgo.