test test...

Discuție în 'Întrebări tehnice' creată de WΘИĐΞЯ, 18 Iun 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WΘИĐΞЯ

    WΘИĐΞЯ De-al casei

    • Am rezolvat diverse probleme legate de Nordic Rumble

    voi faceti teste cu noi,nu-i asa? rusine bp!

    CE PROBLEME??? Fiindca inca sunt?Sunt misiuni ,care nu pot fi rezolvate ?! Omoara 25 de npc-uri(David distruge-tot), care dau ceva dmg pe tine si, dai o gramada de ammo, si vine unul,ce sa crezi ...il fura! CE PROBLEME ati rezolvat???
     
    Modificat ultima dată: 18 Iun 2026