Timp Ruptura

Discuție în 'Propuneri și idei' creată de Scf, 23 Aug 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Scf

    Scf Pretendent

    Salutare !

    Am o intrebare referitoare la harta ruptura , ma poate lamuri cineva cum este posibil sa scoti un timp de 14 minute fara nici macar sa tragi cu munitie prada...nu joc jocul asta de o saptamana dar nu gasesc un raspuns concret pentru acest timp in ruptura, precizez ca acest jucator este vazut foarte rar pe joc aproape spre deloc... puteti observa in preent-ul urmator https://prnt.sc/1qfii67 .

    Multumesc.
     
  2. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Va rog sa transmiteti catre suport o solicitare de verificare, care sa contina si ID-ul jucatorului respectiv. Multumim.
     
  3. Scf

    Scf Pretendent

    Mă gandeam sa fac lucrul asta dar am vrut sa verific si aici sa vad dacă cineva a reușit un Asa timp in ruptura fără o muniție specială dupa ce am verificat deja cu jucătorii de pe ts, nimeni având vreo explicație pentru asta.
     
  4. solicitari la suport degeaba.pe america sunt rifturile facute si in 12 min. ex https://prnt.sc/1qy9zm5 si abia sa resetat riftul.se stie ca primii folosesc program si pt rift. nu are rost sa ne prefacem ca nu stim sau nu vedem
     
    jokermov apreciază asta.
  5. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Si la suport degeaba transmiti, ei sunt in continuare in top si pe mare.
     
  6. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Si cei cu autotarget si cei cu golem joaca nestingheriti in continuare, in regulament spune clar suspendarea sau blocarea conturilor pentru programe interzise, ei dau debuffuri :)))
     
  7. *HellFire*Ro*

    *HellFire*Ro* Duce forum

    Pe toate sesrverele se face rift-ul in 12-14 minute.Au 7-8 sute de turnuri pe nava,damage cat China,timp de reincarcare 1.5..Preventie maxim.