Tumultul nordului!!!

Discuție în 'Întrebări generale' creată de Sir.Leonardo, 16 Iul 2025.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Sir.Leonardo

    Sir.Leonardo Junior Expert

    Ce sa intanplat cu eventul in curs ? a disparut si event si piata cu token si clasament TOT!! voi nu sunteti in toate facultatile mentale , bagati event dupa event le impletiti unul peste altul ca nu va mai satura Domnul de bani dar in felul asta pierdeti toti jucatorii care mai cotizau cat de cat!Am tras ca nebunii sa adunam TOKENURI pt piata si am tras la clasament pt ce? sa scoateti eventul de pe server fara un anunt prealabil sau o informatie !! nimic...... nesimtire pe fata si incompetenta din partea dezvoltatorilor sau cine se ocupa de "jocul" asta!

    sper sa apuca sa citeasca cineva postarea inainte sa mi-o stergeti ca probabil am fost prea direct

    CIAO.
     
  2. mydyla

    mydyla Supervizor forum

    Ahoi pirați,

    Vă rugăm să rețineți că Tumultul Nordic va fi dezactivat temporar în timp ce investigăm o problemă. Vom face tot posibilul să îl reactivăm cât mai curând posibil și vă vom ține la curent cu orice modificări.

    Vă mulțumim pentru răbdare și înțelegere!

    Echipa voastră Seafight​
    =Decadent=, Astăzi la 14:12 Raportează
    #2 Îmi place


    si eu m-am agitat :D... suportul are ocii mai buni ca noi!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.