Tunuri amiral

Discuție în 'Întrebări generale' creată de ionutpopa1994, 16 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ionutpopa1994

    ionutpopa1994 Începător forum

    Salut, joc pe global8, de unde pot obtine tunuri amirale? la crafting nu pot, nu imi apare nimic si nici la piata nu le pot gasi de ceva timp...
     
  2. .White.

    .White. Guest

    La atelierul de combinare puteti crea tunuri amiral https://prnt.sc/G9777fpQ4cfB daca aveti materialele de crafting.
    Se mai pot obtine in cadrul unor eventuri la cufere sau in cuferele normale de pe mare.
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2022
  3. thegos1994

    thegos1994 Începător forum

  4. .White.

    .White. Guest

    In patch-urile anuntate anterior s-a anuntat ceva legat de tunurile amiral, nu se vedeau materialele de crafting. Am inteles ca s-a remediat problema. Acum va apar?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 18 Noi 2022
  5. thegos1994

    thegos1994 Începător forum

    Nu, mie tot nu imi apar.
     
  6. Cataleya

    Cataleya Guest

    Pentru a crea tunurile amiral aveti nevoie de:
    • deseuri de metal ruginite
    • cadre antice
    • pulbere usoara
    Daca nu va apar la crafting, verificati in depozit daca aveti aceste materiale pe cont. Fara aceste materiale nu puteti crea tunurile amiral.
    Am inteles ca ati creat in trecut tunuri, sunteti sigur ca din greseala nu le-ati distrus?
     
  7. thegos1994

    thegos1994 Începător forum

    Am materiale si nu asta e problema. Daca va uitati la link-ul de mai sus cu screenshot, vedeti ca nu apar deloc, deloc. Asta e problema si nici in inventory nu mai am niciun tun amiral sau ceva.
     
  8. Stylish

    Stylish Guest

    Cumparati o reteta de tun amiral de la piata, iar dupa o sa va apara.
     
  9. thegos1994

    thegos1994 Începător forum

    Asta incerc sa explic, ca nu imi apare nicaieri nimic de amirale. Nici retete la piata, nici pachete care contin amirale, la crafting, etc...nimic.
     
  10. Stylish

    Stylish Guest

    In cazul acesta va recomand sa contactati suportul pentru a face verificari.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.