Ultima sincronizare!!!

Discuție în 'Colțul utilizatorilor' creată de mydyla, 2 Iul 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mydyla

    mydyla Conte forum

    Libertatea II - este vorba de RIFT sau de FREEDOM?
     
    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ apreciază asta.
  2. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    Libertatea II este vorba de Freedom II daca n-ai fost atenta ieri era si Freedom si Freedom II, de exemplu avem Freedom iar pe 14 si pe 21 si vom lua perle coroane sau yulong.. este o chestie super tare (parerea mea) probabil noi cand am luat 10.000 - 15.000 de perle trebuia sa fie Yulong ;)
     
  3. Cataleya

    Cataleya Guest

    Din informația pe care o avem, este vorba de reevaluarea riftului și de Freedom.
     
  4. mydyla

    mydyla Conte forum

    aha ...sarisem SI-ul , oboseala de ...scuze Sky .
    am vazut cele 2 libertati pe mare ieri .....
    eu ca am luat 1924 de perle .... alea erau ...diamante :D
    sau alea 10-15k erau coroane si ale mele erau yulong .... sa dai 124 mil la o nava si sa iei 2000 de yulong ...cam putin :)
     
  5. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    Buuun.. ti-ai scos cateva mii de euro :))
     
  6. mydyla

    mydyla Conte forum

    aha ... nu ma da de gol :D
     
  7. edysukaru89

    edysukaru89 Scriitor în devenire

    cele 20 de locuri pentru tunuri am vazut ca sunt cu perle si coroane sa le cumperi,eu mai am de cumparat cu monezi yulong,in mod normal nu trebuiau sa le luam inainte de cele cu monezi yulong,adica termin de cumparat cele cu yulong si iara revin la perle si coroane?nu prea are logica
     
  8. edysukaru89

    edysukaru89 Scriitor în devenire

    cel mai bine ar fii sa le puneti inainte de cele cu monezi yulong,sunt multi jucatori care nu isi permit sa le cumpere,de exemplu eu am lvl 27 si imi mai trebuie 500k yulong pentru a ajunge la cele 20 de locuri cu perle si coroane
     
  9. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    Este cu mult mai bine asa pentru ca nu orice pripas le poate cumpara deci lasa-le sa fie asa e bomba :))
     
  10. edysukaru89

    edysukaru89 Scriitor în devenire

    daca ar fii toti ca tine pe bot atunci da as zice sa ramana asa,sincer spune cum ai facut tu full la puzzle si aproape 2k de suflete in depozit doar la jumatea eventului,esty destept de dai in gropi o data c iti faci print screen
     
    JerryCo apreciază asta.
  11. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    :))) am facut pentru ca am barca, iau la damage npc-ul Spear of Destiny adica Lancea Destinului care acolo iti da 2-3 parti + daca mai ai norocul sa iei si ultima si de acolo inca una sau yulong, reteta de worldbreaker sau worldbreaker.. deci este logic ca am fauct :) si acum am chiar aproape 2.5k in comparatie cu tine care nici n-ai suflete si nici puzzle-ul terminat
     
  12. mydyla

    mydyla Conte forum

    off cata rautate .... pai YoyoPanda ... ce sa zic , eu am jucat atat cat mi-a permis timpul , am si barca , am tras si la lance am luat si dmg-ul si nu am reusit sa fac mare lucru ... posibil ca intru in categoria pripas ...
     
  13. JerryCo

    JerryCo Scriitor activ

    La cum te lauzi, YoYoPanda nu cumva tot tu ai facut si sincronizarile din ultimele zile? In timpul liber desigur, asa ca hobby.
     
  14. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    .. nu stiu, eu am reusit
     
  15. YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ

    YᴏʏᴏPᴀɴᴅᴀ Novice forum

    Nu, nu eu am facut :))
     
  16. hellnight95_RO

    hellnight95_RO Scriitor în devenire

    Acuma ce va asteptati sa zica si el? Ca a rupt bot-ul toata ziua?
     
    JerryCo apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.