youlong in lion

Discuție în 'Ajutor' creată de Mozart, 10 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Mozart

    Mozart Novice forum

    ce tip de reputatie trebuie sa detin ca sa primesc monede youlong in harta lion?
     
  2. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Există 4 grupuri Fenghuang (Foc, Apă, Pământ și Aer): dacă dețineți cel puțin 10.000 puncte de reputație, aceasta va crește șansa (pentru fiecare grup), de a obține monede Yulong în harta raid Commonwealth.
    http://prntscr.com/puxoz2
     
  3. tacpac.77

    tacpac.77 Începător forum

    Si cum fac misiunile alea , unde le gasesc , sa fac reputatia respectiva?
     
  4. Indus

    Indus Talent de excepţie

  5. tacpac.77

    tacpac.77 Începător forum

    Trebe sa am 10.000 la fie care , sau 10.000 total minim ?
     
  6. Indus

    Indus Talent de excepţie

    Există 4 grupuri Fenghuang (Foc, Apă, Pământ și Aer): dacă dețineți cel puțin 10.000 puncte de reputație, aceasta va crește șansa (pentru fiecare grup), de a obține monede Yulong în harta raid Commonwealth.
     
  7. IceBull3t

    IceBull3t Talent de excepţie

    Pe romaneste daca la minim unul din acele grupuri ai 10k reputatie, ai (cred eu) 25% sanse sa iei la un Blade de ala yulong.

    Probabil daca ai la fiecare din cele 4 minim 10k reputatie, primesti la fiecare Blade yulong.
     
  8. alexandruyoo

    alexandruyoo Junior Expert

    eu am reputatie la 3 din cele 4 grupuri Fenghuang si tot ce primesc in lion este ,pe langa perle si experienta o recomensa de aur, maxim doua am noroc. intrebarea mea este de ce ?
     
  9. Ciresul

    Ciresul Pretendent

    Recompensele sunt 50% sa primesti aur si 50% sa primesti intre 4 si 7 monede yulong la fiecare reputatie dusa la 10.000 (4 la numar)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.