Întrebări și probleme legate de noul forum

Discuție în 'Întrebări generale' creată de =Decadent=, 3 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. SeafRO

    SeafRO Duce forum

    Userul nu poti sa il schimbi. Poti modifica numai nickul de joc si acesta numai o data la o saptamana. Parola ar trebui sa o poti schimba dar daca nu reusesti contacteaza cu incredere suportul fiindca pot sa rezolve ... daca vor si/sau daca au timp.
     
    Modificat ultima dată: 8 Mai 2014
  2. **buLLeTT**

    **buLLeTT** Scriitor în devenire

    Nickname-ul de logare numai poate fi modificat...ci doar ala de pe mare odata la 1 saptamana ...daca la asta te referi....iar in legatura cu mailul ...trebuie sa te duci la militie'[ :)) ] ca sa le confirmi ca nu lai furat chiar tu.
     
  3. Andreea98

    Andreea98 Novice forum

  4. ~pisicutza~

    ~pisicutza~ Talent de excepţie

  5. водкин

    водкин Scriitor în devenire

    cum fac conversatie pe forum ...daca pe joc nu sunt? Dau Like :p
     
  6. =Decadent=

    =Decadent= Board Administrator Team Seafight

    Contul de forum este legat de contul de joc. Nu puteti accesa forumul fara sa aveti un cont de joc.
     
  7. _-ionutbosu-_

    _-ionutbosu-_ Novice forum

    Da chiar îmi place :)
     
  8. Sexi_MaDa._10

    Sexi_MaDa._10 Începător forum

    si care e treaba cu nou sistem anti boot??
    ca banati navele
    fratilor la ce ati mai creaat programele boot ???
    si apoi sa banati la nave
     
  9. #**leonard**#

    #**leonard**# Junior Expert

    Lazi marcate , misiune lvl 26 . Ce sunt si cum le pot obtine ?
     
  10. culege cargo din 22/1 apoi dute la contactorii de misiuni care iti arata la misiune.
     
  11. monicamony931

    monicamony931 Începător forum

    buna am level 5 si am fost scufundat o data
    desi nu am tras pe nici un npc am fost scufundat si a doua oara.intrebarea mea este mai exista protectia incepatorului?sau nu?
     
  12. _Hellsing_

    _Hellsing_ Guest

    Nu, protecția de începător nu mai este valabilă în cazul dumneavoastră. Informații privitoare la acest update găsiți //AICI//.
    În cazul în care aveți alte nelămuriri vă rugăm să creați un topic în secțiunile dedicate întrebărilor, pentru a evita off-topicul.

    Spor la joc!
     
    _Cipy7 apreciază asta.
  13. proper_name

    proper_name Novice forum

    unde gasesc mai in detaliat extensiile navei , lanternele sunt felinarele sau sunt altceva
     
  14. mydyla

    mydyla Conte forum

    axel apreciază asta.
  15. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Actualizam si noi sectiumea harti bonus? Tocmai a devenit disponibila(de ceva vreme) harta bonus dovleac.
    Poate aflam cu aceasta ocazie si ce reprezinta:


    2021-12-26 09:37:57
    Ai primit 1 Coral Fin
     
  16. axel

    axel Team Leader Team Seafight

    Coralul fin ar trebui sa fie o bijuterie: aveti detalii aici.

    Harta bonus dovleac a aparut in 2014-2015. Aveti detalii aici.
     
  17. booghy1973

    booghy1973 Profesionist forum

    Stiam, dar devenise "indisponibila" si nu puteai accesa informatiile despre valuri/recompense la FAQ-harti bonus. Observ ca ati remediat dupa ce v-am atentionat. Acelasi lucru s-a fintamplat si la hartile de iarna. Ar trebui sa se ocupe cineva totusi de acest forum si nu sa stam noi sa ne rugam si sa asteptam sa rezolvati. Aici nu mai puteti da vina pe dezvoltatori, tine strict de voi.